DBI

Álláslehetőség

DBI Ingatlanhasznosító Kft.

Társaságunk fő tevékenysége a saját tulajdonú és megbízás alapján kezelt vagyes ingatlan portfólió teljes körű működtetése és hasznosítása. Budapesten kívül, több vidéki térségben is rendelkezünk saját képviselettel, így tevékenységünket az ország egész területén végezzük. Budapesti telephelyünkre, de esetenként vidékre történő utazással

Ingatlanhasznosítási vezetőt

keresünk

Főbb feladatok:

  • saját tulajdonú ingatlan portfólió gazdaságos hasznosításának biztosítása
  • meglévő bérleti szerződés állomány kezelése, módosítások, újratárgyalások levezetése
  • kapcsolattartás a bérlőkkel, bérleti és vételi megkeresések kezelése, menedzselése
  • javaslattétel a kiadatlan területek hasznosítására
  • bérbeadást segítő beruházásokhoz szükséges előzetes megtérülési számítások elvégzése
  • bérbeadást támogató marketing tevékenység megszervezése, végrehajtásának felügyelete
  • a hasznosítási terület rendszeres, időszakos vezetői riportjainak elkészítése
  • bérlői nyilvántartások vezetése, a terület állományi adatainak ügyviteli rendszerbe történő rendszeres felrögzítésének ellenőrzése
  • kapcsolattartás külsős partnerekkel (ügyvédi/közjegyző irodák, ingatlan és marketing ügynökségek stb.)
  • a területen dolgozó bérbeadási felelős munkájának koordinálása

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • 3 - 5 éves ingatlan bérbeadási és/vagy ingatlangazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • együttműködő hozzáállás, érett kommunikációs és tárgyalási képesség
  • kihívásokra fogékony, ugyanakkor változásmenedzsmentre érzékeny szemlélet
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • 1 - 2 éves bérbeadási és/vagy ingatlangazdálkodási területen szerzett középvezetői gyakorlat
  • egyéb ingatlanszakmai képesítés

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazás
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér
  • szabadon összeállítható cafetéria csomag (SZÉP kártya stb.)
  • magán egészségügyi szolgáltatások gyors és díjmentes igénybevételére lehetőséget adó biztosítás
  • egyéni tudásszintnek megfelelő angol nyelvtanfolyamon való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Gogol u. 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a dbi@dbi.hu e-mail címre szíveskedjen eljuttatni.