DBI

Álláslehetőség

DBI Ingatlanhasznosító Kft.

Társaságunk fő tevékenysége a saját tulajdonú és megbízás alapján kezelt ingatlanok teljes körű működtetése és hasznosítása. Budapesten kívül, több vidéki térségben is rendelkezünk saját képviselettel, így tevékenységünket az ország egész területén végezzük. Budapesti telephelyünkre, de esetenként vidékre történő utazással

Ingatlanbérbeadási munkatársat

keresünk

Főbb feladatok:

  • saját tulajdonú ingatlanok bérbeadás útján történő hasznosítása
  • megkeresések kezelése, ajánlatok készítése, ingatlan bemutatások lebonyolítása
  • bérleti szerződések előkészítése, megkötése
  • teljes bérbeadási folyamat lekövetése
  • hasznosítást támogató marketing tevékenység ellátása, hirdetések, kampányok menedzselése, piacfigyelés
  • meglévő bérlői állomány kezelése, kapcsolattartás, probléma kezelés
  • bérleti szerződés módosítások letárgyalása, kintlévőségkezelés
  • bérlői nyilvántartások vezetése, időszakos riportok készítése
  • együttműködés társosztályokkal (jog, pénzügy, üzemeltetés)
  • kapcsolattartás külsős partnerekkel (ügyvédi/közjegyző irodák, ingatlanközvetítő cégek)
  • dokumentumkezelő rendszer használata (szkennelés, iktatás, rendszerezés)

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 éves ingatlan bérbeadási tapasztalat
  • magas fokú kommunikációs és tárgyalási képesség
  • eredményorientált, proaktív hozzáállás
  • önálló személyiség, aki ugyanakkor szeret csapatban dolgozni
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • ingatlanközvetítői végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazás
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér
  • szabadon összeállítható cafetéria csomag (SZÉP kártya stb.)
  • magán egészségügyi szolgáltatások gyors és díjmentes igénybevételére lehetőséget adó biztosítás
  • egyéni tudásszintnek megfelelő angol nyelvtanfolyamon való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Gogol u. 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a dbi@dbi.hu e-mail címre szíveskedjen eljuttatni.