DBI

Munkatársaink

Nagy Ferenc

Ügyvezető

Tel.: 1/451-1650
Fax: 1/451-1651
E-mail: fnagy@dbi.hu

Lingenberger Erika

Gazdasági igazgató

Tel.: 1/451-1652
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-586-8214
E-mail: elingenberger@dbi.hu

Husonyicza János

Ingatlanüzemeltetési és -hasznosítási igazgató

Tel.: +36 1 451 1778
Mobil:+36 30 681 6100
E-mail: jhusonyicza@dbi.hu

Fődi Zsolt

Üzemeltetési felelős

Tel.: +36-74-31-13-85
Fax: +36-74-31-13-85
Mobil: +36-30-937-9190
E-mail: zsfodi@dbi.hu

Terület: Dél-dunántúl térsége

Kurucz Krisztián

Telephely felelős

Tel.: +36-82-527-861
Fax: +36-82-527-861
Mobil: +36-30-436-1575
E-mail: kkurucz@dbi.hu

Terület: Kaposvár

Szűcs Judit

Ingatlanhasznosítási vezető

Tel.: +36-1-451-1655
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-445-0148
E-mail: jszucs@dbi.hu

Terület: Budapest, vidék

dr. Bús Tímea

Bérbeadási menedzser

Tel.: +36-1-451-1627
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-368-3904
E-mail: tbus@dbi.hu

Terület: Budapest, vidék

Linter Gábor

Üzemeltetési vezető

Tel.: 1/451-1655
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-289-1300
E-mail: glinter@dbi.hu

Terület: Energetika, közművek, projektek

Kardosné Vajnai Mónika

Műszaki referens

Tel.: 1/451-1795
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-271-6629
E-mail: mvajnai@dbi.hu

Takács Márton

Üzemeltetési felelős

Tel.: 1/451-1641
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-655-1540
E-mail: mtakacs@dbi.hu

Terület: Budapest, vidék

Ferenczi Béla

Üzemeltetési felelős

Tel.: +36-1-451-1675
Fax: 1/451-1651
Mobil: +36-30-670-3893
E-mail: bferenczi@dbi.hu

Terület: Budapest

Fodor Orsolya

Gazdasági asszisztens

Tel.: 1/451-1662
Fax: 1/451-1651
E-mail: ofodor@dbi.hu

Stetner Anikó

Iratkezelő-kézbesítő

Tel.: 1/451-1650
Fax: 1/451-1651
E-mail: astetner@dbi.hu