DBI

Álláslehetőség

DBI Ingatlanhasznosító Kft.

Társaságunk fő tevékenysége a saját tulajdonú és megbízás alapján kezelt vegyes ingatlan portfólió teljes körű működtetése és hasznosítása. Budapesten kívül, több vidéki térségben is rendelkezünk saját képviselettel, így tevékenységünket az ország egész területén végezzük. Budapesti telephelyünkre, de esetenként vidékre történő utazással

Ingatlanüzemeltetési munkatársat

keresünk

Főbb feladatok:

  • közreműködés az ingatlanok gazdaságos üzemeltetésében
  • az ingatlanok rendszeres és időszakos bejárása, állapotfelmérések elvégzése, karbantartási munkálatok megszervezése, ellenőrzése és dokumentálása
  • javaslattétel a szükséges felújítási munkákra, részvétel az éves beruházási terv előkészítésében
  • alvállalkozói tenderek lebonyolítása, árajánlatok kiértékelése, javaslattétel az alvállalkozók kiválasztására, vállalkozói szerződések előkészítése
  • az ingatlanokon elvégzett munkálatok folyamatos nyomon követése, ellenőrzése, készre jelentést követő átvétele, teljesítési igazolások kiállítása
  • felmerülő garanciális javítások kezelése
  • fogyasztásmérők leolvasása, mérőállások rögzítése
  • üzemeltetési nyilvántartások naprakészen tartása, riportok készítése
  • kapcsolattartás vállalkozókkal, társosztályokkal, közmű és egyéb szolgáltatókkal, hatóságokkal, üzemelési témakört érintő kérdésekben esetenként bérlőkkel
  • eseti jelleggel a kiadásra kerülő ingatlanok bemutatása bérlőjelölteknek

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • legalább egy szakirányú technikumi végzettség (építész, gépész, villanyszerelő)
  • 2-3 év kereskedelmi ingatlanok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • önálló precíz munkavégzés
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • többféle építőipari szakképesítés

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazás
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér
  • szabadon összeállítható cafetéria csomag (SZÉP kártya stb.)
  • magán egészségügyi szolgáltatások gyors és díjmentes igénybevételére lehetőséget adó biztosítás
  • egyéni tudásszintnek megfelelő angol nyelvtanfolyamon való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Gogol u. 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a dbi@dbi.hu e-mail címre szíveskedjen eljuttatni.